Praca Szkolnego Koła Caritas

W sobotę, 9 grudnia 2023 roku nasi wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas pod opieką p. Anety Podgórskiej i p. Magdaleny Babuli uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji polegającej na zbiórce żywności pod hasłem: TAK, POMAGAM. Akcja odbywa się dwa razy w roku, przed świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Jest okazją do podzielenia się żywnością z potrzebującymi. Wolontariusze, podczas świątecznej akcji w markecie E. Leclerc, zachęcali do udziału w zbiórce oraz zbierali artykuły łatwe do przechowania i posiadające długi termin ważności. Zebrana żywność została przekazana Caritas Diecezji Radomskiej, gdzie zostaną przygotowane paczki dla potrzebujących. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za każdy produkt i wolontariuszom za poświęcony czas.