Mikołajki w Heliosie

MIkołajki w Heliosie
6 grudnia uczniowie klasy VIII pod opieką pani Jolanty Nowocin i Anny Bzduchy pojechali do Radomia, aby w kinie Helios obejrzeć nową komedię świąteczną pt. "Miłość jest wszystkim". Filmowy grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpoczął się wraz z przypłynięciem do Gdańska niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomiło to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans sprzedawczyni supermarketu Wandy z najpopularniejszym polskim piłkarzem Zbyszkiem Grunwaldem, zdrady i tajemnice w niejednym związku,  zaskakujący finał ślubu i wiele innych ciekawych wątków sprawiły, że na widowni były wybuchy śmiechu i łzy wzruszenia. A wszystko to działo się w wigilijnej zimowej atmosferze i pięknej scenerii ośnieżonego miasta. Mądre wypowiedzi dotyczące miłości, szacunku, szczęścia rodzinnego dały nam jasne przesłanie na temat tego, co w życiu jest naprawdę ważne...