Eliminacje Powiatowe Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka ”rozstrzygnięte!

5 kwietnia 2024 roku w  Miejskim Ośrodku Kultury w Radomiu odbył się etap powiatowy Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Wzięło w nim udział około 30 uczestników ze szkół m.in. w Przytyku, Wrzeszczowie, Wrzosie. Komisja powiatowa zakwalifikowała do Finału w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie jednego uczestnika z klas IV – VI i jednego z klas VII – VIII. Zwyciężczynią tego etapu w kategorii klas VII-VIII została Amelia Chrząszcz – uczennica naszej szkoły, która będzie reprezentować naszą szkołę w Warszawie. Gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach finałowych!