I miejsce uczennicy naszej szkoły w konkursie wojewódzkim

18 maja 2016 roku uczennica klasy VI Zuzanna Kicior wzięła udział w finale VII Edycji Konkursu Wojewódzkiego na prezentację multimedialną o Janie Pawle II, który odbył sie w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaszewie w Powiecie Żuromińskim. Nazwa tegorocznej edycji to ,,Jan Paweł II – Papież Dobroci”. Konkurs organizowany był pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie, Instytutu Pamięci Jana Pawła II w Warszawie oraz Powiatu Żuromińskiego. Do ścisłego finału konkursu zakwalifikowano pracę naszej uczennicy Zuzanny Kicior.  W ścisłym finale uczestniczyło tylko pięciu uczniów. Uczennica naszej szkoły zajęła I miejsce. Przy ocenie końcowej brano pod uwagę zawartość merytoryczną prezentacji, sposób prezentacji. Uczennicą od strony merytorycznej opiekowała się Pani Urszula Kicior, natomiast od strony technicznej Pan Arkadiusz Bazydło.

Gratulujemy sukcesu!