Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Las wokół nas"

Nadleśnictwo Marcule było organizatorem konkursu plastycznego "Las wokół nas". Konkurs skierowany do młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych miał na celu pogłębienie wiedzy z zakresu przyrodniczo - leśnego oraz pokazanie elementów związanych z lasem, zwierzętami czy pracą leśnika. Na etap szkolny wpłynęło kilkanaście prac, z których pani Jolanta Nowocin wybrała najlepsze pod względem merytorycznym i plastycznym. Zostały one wysłane do organizatora. Ogłoszenie i wręczenie nagród odbyło się 4 maja 2016 roku w Centrum Edukacji Przyrodniczej przy Nadleśnictwie Marcule. Na konkurs wpłynęło 160 prac plastycznych. Przyznano 6 miejsc dla szkół gimnazjalnych i 20 wyróżnień dla szkół podstawowych. Wśród wyróżnionych prac znalazła się piękna praca plastyczna uczennicy klasy V - Darii Dziuby. Gratulujemy sukcesu!