Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Zabawa karnawałowa

28 stycznia 2016 roku w naszej szkole odbyła sie zabawa karnawałowa. Wzięły w niej udział dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniowie klas I-VI wraz z rodzicami, nauczyciele, członkowie Rady Rodziców. Na pięknie udekorowanej  szkolnej sali gimnastycznej, która na kilka godzin zmieniła się w niezwykłą salę balową, bawiło się około studwudziestu dzieci.

Bale przebierańców sprawiają zawsze wiele radości zarówno tym małym jak i większym dzieciom. To właśnie podczas takich imprez spełniają się dziecięce marzenia. Nasze pociechy lubią, chociaż na kilka godzin wcielić się w ulubione postacie z bajek, książek lub filmów. Zatem pomysłów na stroje nie zabrakło! Dzieci zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach. Na sali pojawiły się: księżniczki, wróżki, czarownice, piraci, Indianie, wojownicy i wiele innych niezwykłych postaci.