Wycieczka klas 0 i III

Z okazji "Mikołajek " 7 grudnia 2015 roku dzieci z klasy O i III były na wycieczce w Radomiu. Program wycieczki obejmował wizytę w "Multikinie". Uczniowie obejrzeli film animowany pt. "Dobry dinozaur". Przesłaniem filmu była wartość więzi rodzinnych. Gdy jesteśmy razem pokonamy wszystkie trudności. Po projekcji filmu wybraliśmy się na spacer po radomskim "deptaku".Dzieci podziwiały stare secesyjne kamienice i rynek Starego Miasta. Nastepnie  uczniowie mieli okazje poznać proces wytwarzania i ozdabiania ozdób choinkowych. Obserwowały jak  z masy szklanej formuje się  różne kształty: kule, bociany, grzybki a nastepnie jak się je maluje i ozdabia róznymi technikami. Każdy z uczestników wycieczki otrzymał ręcznie malowaną bombkę ze swoim imieniem.Mógł takze zakupić inne ozdoby choinkowe. W prezencie otrzmaliśmy także kilka szklanych półproduktów. Na zajeciach plastycznych uczniowie klasy III pomalowali je i ozdobili. Wycieczkę zorganizowały Anna Bzducha i Jolanta Wolska.