Wyróżnienie dla szkolnego wolontariatu

Tegoroczny Dzień Wolontariusza na długo zapadnie w pamięci wszystkich wolontariuszy i sympatyków wolontariatu oraz zaproszonych gości, którzy 5 grudnia, w sobotnie popołudnie gościli w Centrum Konferencyjno- Relaksacyjnym Chełmiński w Kowali. Był to wyjątkowy dzień, nie tylko z powodu czerwonego dywanu i blasku fleszy, ale również serdeczności i ciepła płynącego od zgromadzonych. Całość spotkania prowadził Wojciech Szymański, dziennikarz z Radia Eska.

Były dyplomy i serduszka dla następujących, szkolnych i świetlicowych klubów wolontariusza: Klubu Wolontariusza przy PSP w Bardzicach, Klubu Wolontariusza przy PSP w Kończycach - Kolonii, Klubu Wolontariusza przy PSP w Kowali, Klubu Wolontariusza przy PSP w Mazowszanach, Klubu Wolontariusza przy PG w Parznicach, Klubu Wolontariusza przy ZSPSPPG w Rudzie Wielkiej, Klubu Wolontariusza przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wierzbicy, Świetlicowego Klubiku Wolontariusza przy Świetlicy Parasol w Rudzie Małej, Świetlicowego Klubiku Wolontariusza przy Świetlicy Szansa w Kowali, Świetlicowego Klubiku Wolontariusza przy Świetlicy w Kosowie.