klasa IV i V na wycieczce

Klasa IV i V na wycieczce
Dnia 13.03,2018 roku uczniowie klasy IV i VI,  pod opieką wychowawców p. M. Babuli i p. A. Dujko, wybrali się na wycieczkę do Radomia. W ten sposób zaakcentowano, w wyżej wymienionych klasach, obchody Dnia Kobiet. Wyjazd rozpoczął się od pobytu w Escape Roomie "Mystery House". Tam uczniowie podzieleni na grupy usiłowali rozwiązać zagadki i wydostać się z pomieszczeń. Kolejnym punktem, podczas naszego pobytu w Radomiu, były warsztaty rękodzielnicze w Słodkiej Robótce. W oczekiwaniu na rozpoczęcie warsztatów udało nam się podejrzeć pracę pana grawerującego w szkle. Chętnie opowiedział nam o swoich działaniach, mogliśmy również podziwiać efekty jego pracy.
Słodka Robótka to miejsce godne polecenia każdemu! Uczniowie poznali tajniki różnorodnych barwników i kolorów używanych do wyrobu słodyczy. Sami chętnie też "tworzyli" słodkości. Zaopatrzeni w słodycze wróciliśmy do domów.