Wyjazd klas 0-III na spektakl „Alicja w krainie czarów”

27 lutego 2024r w ramach działań promujących i wspierających czytelnictwo uczniom klas 0-III wychowawczynie poszczególnych klas zorganizowały wyjazd do Urzędu Miasta w Radomiu na musical „Alicja w Krainie Czarów”, który został  przygotowany przez aktorów z Teatru Muzycznego Forte z Wrocławia. ,,Alicja w krainie czarów” to przepiękna opowieść o przygodach dziewczynki, która trafiła do magicznego świata. Zmieniała rozmiary, spotykała niezwykłe zwierzęta, bywała również w niebezpieczeństwie. Jest to opowieść, która rozwija wyobraźnię i wzbudza wiele emocji, dodaje odwagi aby kroczyć przez życie pewnie i nie poddawać się. Dużym atutem spektaklu były przestrzennie rozbudowane kostiumy oraz towarzysząca grze aktorów energiczna muzyka. Wyjazd na pewno zachęcił uczniów do obcowania ze sztuką teatralną oraz przybliżył lekturę szkolną.