„W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma!”

Karnawał to szalona, pełna kolorów, dźwięków i zabaw tradycja. Okres ten jest niezwykle lubiany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, ponieważ dostarcza wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Tak było też w naszej szkole. Dnia 08 lutego 2024 roku odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas młodszych. W tym dniu korytarz szkolny zamienił się w piękną krainę pełną wróżek, księżniczek, piratów, policjantów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Były wspólne tańce, śpiewy i wiele, wiele radości. Podczas balu również przeprowadzone zostały liczne konkursy i zabawy. „Konkurs tańca w parach” , „Taniec na gazecie” oraz „Taniec z krzesłami” cieszyły się największą popularnością. Miedzy konkursami uczniowie pięknie bawili się przy muzyce dyskotekowej i kosztowali słodkie smakołyki, o które zatroszczyli się rodzice. Bal stanowił doskonałą okazję do integracji grupy, rozwinięcia umiejętności interpersonalnych oraz przyczynił się do wzmocnienia więzi między uczniami. Tego dnia wszyscy świetnie się bawili w atmosferze pełnej życzliwości i współpracy. Wieczorem swój bal karnawałowy miłay klasy IV - VIII.
Kolejny bal już za rok!!!