Akcja „Noszę różową kokardkę, bo pomagam”

Akcja „Noszę różową kokardkę, bo pomagam”

Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem nasza szkoła już po raz 3. przystąpiła do akcji „Noszę różową kokardkę, bo pomagam”, której organizatorem jest Stowarzyszenie Charytatywne im. Bożeny Stawińskiej “Filcaki wspierają dzieciaki”. Celem tej akcji była zbiórka środków finansowych na pomoc dzieciom zmagającym się z nowotworem. W naszej szkole były rozprowadzane różowe kokardki i opaski na włosy, które założyliśmy w dniu 2 lutego na znak solidarności z chorymi na raka. Dzięki otwartości i hojności rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły uczniowie ze Szkolnego Klubu Caritas sprzedali kokardki i opaski na sumę 725zł.
Za zorganizowanie i przebieg akcji odpowiedzialne były Panie: Aneta Podgórska, Urszula Kicior, Magdalena Babula