Jasełka Środowiskowe

6 stycznia 2024 roku - tradycyjnie w Święto Trzech Króli, w naszej szkole odbyły się Jasełka Środowiskowe. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pań: Małgorzaty Idzikowskiej, Urszuli Kicior i Edyty Stanisławczyk wystąpili przed swoimi rodzicami, dziadkami. Honorowymi gośćmi byli członkowie Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich, z prezesem Panem Krzysztofem Basińskim na czele. Wszystkich zaproszonych gości przywitał dyrektor szkoły Pan Arkadiusz Bazydło. Miłym akcentem spotkania było odznaczenie przez Prezesa TMLiKPW Pani Danuty Bazydło i Pana Arkadiusza Bazydło odznakami "35 lecia TMLiKPW". Jasełkom towarzyszyła kawiarenka jasełkowa przygotowana przez rodziców. Wszystkim, którzy pomogli w realizacji spotkania serdecznie dziękujemy.