Dzień Babci i Dziadka

„Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta, życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta..."

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. 12 stycznia w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość. Na początku pan dyrektor w imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej przywitał Szanownych Gości oraz złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III  przedstawiły program artystyczny. Z wielkim przejęciem recytowały wzruszające wiersze oraz śpiewały piosenki związane tematycznie z tymże świętem. Na zakończenie występu z ust dzieci wybrzmiało gromkie ,,Sto lat". Rodzice przygotowali słodki poczęstunek w postaci przepysznych ciast, herbatki i kawki. Następnie dziadkowie zostali obdarowani upominkami, przygotowanymi własnoręcznie przez ich wnuków. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz i piosenkę mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Nauczyciele oddziału przedszkolnego oraz klas I-III składają serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.