Promujemy Polskę - wykonanie lapbooków.

W ramach projektu ”Promujemy czytanie”  uczniowie klasy VI i IV  na zajęciach pozalekcyjnych  przygotowali lapbooki w języku  angielskim promujące nasz kraj. Zostały wyeksponowane w nich symbole narodowe i postać Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Znalazły się również  informacje dotyczące Polaków, którzy rozsławili nasz kraj na całym świecie na przykład nobliści, papież  Jan Paweł II, Fryderyk Chopin. Dużo miejsca uczniowie poświęcili  na prezentację najpiękniejszych miast naszego kraju między innymi Warszawy, Krakowa, Wrocławia. Zawarli także opisy i zdjęcia urokliwych  zakątków naszej Ojczyzny – Tatr, Mazur, Parków Narodowych. Prace zostały wykonane różnymi technikami, które odzwierciedlają kreatywność i pomysłowość naszych uczniów.