Inauguracja roku szkolnego 2010/2011

1 września 2010 roku o godzinie 9.00. odbyła się uroczystość inauguracji roku szkolnego 2010/2011.

W uroczystej akademii uczestniczyli Wójt Gminy Kowala Pan Sławomir Stanik oraz Przewodniczący Komisji Rolnictwa Rady Gminy Kowala Pan Tadeusz Marczykowski. Uczestników spotkania powitał Dyrektor szkoły Pan Arkadiusz Bazydło. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Kowala, który w swoim przemówieniu przedstawił plany inwestycyjne związane ze szkołą oraz życzył wszystkim: nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom i uczniom pomyślności w nowym roku szkolnym.

Dyrektor szkoły szczególnie serdecznie witał najmłodszych uczniów szkoły - 5 i 6 - latków. W tym roku aż 19 sześciolatków oraz 6 pięciolatków rozpocznie przygodę ze szkołą. Przypomniał zadania szkoły, rolę nauczycieli, rodziców w procesie dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczym.

Przedstawił nauczycieli i wychowawców, którzy w tym roku szkolnym będą opiekować się uczniami.

Nauczycielom, rodzicom oraz uczniom złożył życzenia w związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym oraz pomyślności w życiu osobistym.

Na tym uroczystości szkolne zakończyły się. Uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.