Udział pocztu sztandarowego w uroczystościach gminnych

11 listopada 2018 roku Poczet Sztandarowy naszej szkoły w składzie: Chorąży - Jakub Dziuba oraz Asysta: Oliwia Rafalska i Patrycja Mucha, wziął udział w gminnych uroczystościach związanych z 100 Rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Jubileusz rozpoczął się mszą św. w kościele pw. św. Wojciecha w Kowali. Uczestnicy mszy po jej zakończeniu udali się pod obelisk proboszcza ks. Fiałkowskiego – zesłańca i uczestnika powstania styczniowego. Tam, w asyście pocztów sztandarowych, delegacja mieszkańców złożyła kwiaty i zapaliła znicze pamięci. Kolejnym punktem programu było osłonięcie tablicy upamiętniającej 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Aktu tego dokonali: Stanisława Kowalczyk, Dariusz Bulski i Michalina Błeszyńska.