Festyn rodzinny

5 czerwca 2018 roku odbył sie na terenie naszej szkoły festyn rodzinny "W barwach białoczerwonych". Organizatorami festynu była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Bardzicach, Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski, nauczyciele oraz uczniowie. Ponadto do naszych działań dołączyły Panie ze "Stowarzyszenia Józefów - nasza wieś" oraz rodzice z miejscowości Gębarzów, Gościliśmy vice wójta Gminy Kowala Pana Dariusza Bulskiego, uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Radomia i ich wychowawców oraz nauczycieli, rodziców i wychowanków OREW z Radomia. Pogoda dopisała. Dla rodziców i wszystkich gości wystapili uczniowie klas 0- III, tańczyły uczennice klasy IV, Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji.